2014 Gelinlik Modelleri

2014

Her genç kızın rüyası peri gibi bir gelin olmak ve muhteşem bir düğünle evlenmektir. Saflığın ve masumiyetin sembolü olan gelinlikler ipek ve satenden, şifonuna, dantellisinden, simlisine ve boncuklusuna kadar zengin çeşitleriyle her sene değişen modaya göre tasarlanmaktadır. Sizler için 2014 gelinlik modelleri içinden en seçkin olanları listeledik.

Eskiden gelinlik denince akla ilk gelen kabarık etekli gelinlik modelleri olsa da artık piyasada düz-sade ve uçuşan tüllerle süslenmiş gelinlikler, katlı ve fırfırlı uzun kuyruklu gelinlik modelleri gibi birçok seçenek mevcut. Sıra dışı bir gelinliğe sahip olmak isteyenlere de mini, tüllü, fırfırlı modellerle herkesi şaşırtabilirsiniz. 2014 yılında şifon gelinlik modellerinin yanı sıra dantelli gelinlik modelleri modada geriye dönüş yaşatarak bizleri 80 ve 90'lı yıllara götürecek. 2014 gelinlik modelleri tasarımlarını farklı kılmak adına kullanılan aplikler, kurdeleler, payetler ve boncuklarla gelinliklerinizi süsleyebilirsini. Narin ve zarif bir gelin olabilmek için vitrinde görüp çok beğendiğiniz gelinlikleri hemen üstünüze denemeden önce unutmamanız gereken en önemli noktalardan biri vücut tipinize uygun gelinlik modelini seçebilmektir.

Gelinlikler de modellerde olduğu gibi fiyatları da çok değişkendir. Satılan yere ve marka olup-olmadığına göre 1000TL’den başlayıp 30.000-40.000 TL’ye kadar çıkan fiyatlar mevcuttur. Gelinliğinizi bir tasarım atölyesine diktirseniz bile, Pronovias gelinlik modelleri, Oleg Cassini gelinlik modelleri, Vera Wang gelinlik modelleri görsellerini incelemeden karar vermeyin.

2015 Gelinlik Modelleri yazımızı okuyun