Babalar Günü Hediye Seçenekleri

Babalar

Babalar günü yaklaşıyor! Elimizi çabuk tutmalı ve hayatımızın en önemli insanlarının başında gelen babamıza sevgimizi gösterecek küçük de olsa bir hediye almak için araştırmalara başlamalıyız.Biz bu işi sizin için yaptık ve hediye alternatiflerini derledik.Size sadece seçim yapmak kaldı. Babanıza özel olarak isimlerinizin baş harflerini üzerine işletebileceğiniz 2'li polo set Lacoste'un bu yıl da başlattığı bir Babalar Günü Kampanyası. 1 hafta içinde adrese teslim ediliyor ve bu işleme için ekstra ücret talep edilmiyor.

  Sportif babalar için; kol saatleri, tuttukları takımın forması ya da bu renklere ait aksesuarlar, çalışma odasına asabileceği bir dart, ilgilendiği sporla ilgili bir hediye ya da bir spor ayakkabısı, eşofman takımı gibi hediyeler tercih edilebilir.

  Benim babam klasik tarzı olan bir babadır diyorsanız; gömlek-kravat takımları, kravat-kol düğmesi takımları, parfümler, kalem takımları, cüzdan gibi hediyeler alabilirsiniz.   Babanıza nefes aldırmak, değişik bir sürpriz yapmak için fırsat sitelerindeki akşam yemeklerinden, otel konaklamalı organizasyonlardan ya da annenizle bir haftasonu gezisi ayarlayarak biletleri bir zarf içinde kendisine vermekten çekinmeyin,zira harika bir hediye olacaktır.  

Eğer babanız zor beğenenlerdense, alışveriş çekleri burada imdadınıza yetişecektir. Örneğin Silk&Cashmere'in 250 tl’lik nakit çeklerini babanıza hediye edebilir ve böylece seçimi ona bırakmış olursunuz. Ayrıca tüm Silk&Cashmere mağazalarında erkek ürünlerinden yapacağınız 200 TL'lik alışverişlerinizde saf ipek kravat, Silk&Cashmere’in babanıza hediyesi…(17 Haziran 2012 tarihine kadar geçerlidir.)

  Benim babam espirili, komik şeylerden hoşlanır diyenler; hediyedenizi.com ya da buldumbuldum.com gibi sitelerde hem sizin hem de babanızın yüzünü güldürecek sayısız hediye seçeneği mevcut.

Erkek giyim mağazaları Babalar Günü kampanyalarına başladı bile. Online alışveriş sitelerinden indirimli ürünleri takip etmeyi unutmayın!