Hamam Otu Yağı İle İlgili Bilmek İsteyeceğiniz Her Şey

Hamam

Hamam Otu Yağı Hürrem otu da denilen haman yağı otu ile tüylerinizden kurtulabiliyorsunuz. Osmanlı'da Harem'deki cariyelerin bu şekilde tüylerinden arındığı söyleniyor. Biz de Hürrem hamam otu yağı ile ilgili sizin kafanızdaki soruların cevaplarını yazımızda toparladık.

Hamam Otu Yağı’nın diğer tüy dökücü ürünlerden farkı nedir?

Hamam Otu Tüy Dökücü Yağı, ilk kullanımdan itibaren çok kısa bir sürede tüylerinizin seyrekleşmesini ve 5 seanslık bir kullanım sonrasında da tüylerinizin yok olmasını sağlamaktadır.

Hamam Otu Yağı avantajı nedir?

Hamam Otu Yağı, bütçenizi sarsmadan tüylerinizden kurtulmanıza olanak sağlar. Diğer yöntemlere nazaran daha ekonomik ve uygun olan Hamam Otu Yağı ile hem zamandan kazanacak hem de maddi açıdan tasarruf sağlayacaksınız.

Hamam Otu Yağı Tüy Dökmede Etkili Bir Yöntem midir?

Son derece etkili bir yöntem olan Hamam Yağı Otu sayesinde ilk seans sonrasında bile tüylerinizin seyrekleştiğinin farkına varacaksınız. 2. ve 3. seanslardan sonra tüyleriniz seyrekleşecek ve 5.seansın sonunda tüylerinizden tamamen kurtulacaksınız.

Cildi Hassas olanlar Hamam Otu Yağı’nı Kullanabilir mi?

Hamam Otu Yağı, ciltte herhangi bir hassasiyet yaratmamakla birlikte eğer cilt problemleriniz varsa, cildinizin hassasiyeti üst derecedeyse ya da cilt problemlerinizle alakalı bir ilaç kullanıyorsanız, Hamam Otu Yağı’nı cildinizin küçük bir bölgesinde test edebilir ve hassasiyet yaratmayacağından emin olduktan sonra kullanıma devam edebilirsin

Hamam Otu Yağı Kullanımı Her Yaşa Uygun mudur?

Tüy dökücü doğal yöntemler arasında yer alan Hamam Otu Yağı’na, ne kadar erken başlanırsa o kadar etkili bir sonuç elde edilir.

HamamOtu Yağı Cildi Tahriş Eder mi?

İçerisinde hiçbir kimyasal madde barındırmayan ürün, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, tüm kalite ve izin belgelerine sahip bir üründür.

Uygulamadan Sonra Tüyler Sertleşir mi?

Tüylerde ilk aylardan itibaren belirgin bir azalma görüleceği için tüyleriniz sertleşmeyecek ve daha sonraki aylarda tüyleriniz tamamen yok olacaktır.

Hamam Otu Yağı ile Hamam Otu Tozu arasındaki fark nedir?

Söz konusu ürün cildinizde herhangi bir hassasiyet yaratmaması adına yağ formuna dönüştürülmüştür. Bu sayede cildiniz hem beslenecek hem de siz istenmeyen tüylerinizden kurtulacaksınız.