Penti Spring Love Çorap Serisi

Penti

Penti 2012 ilkbaharı için yeni desenli çoraplarını blogunda tanıttı. 4 adet çoraptan oluşan Spring Love'daki çorapların herbiri birbirinden şık! Çorapları ve detaylarını sizin için derledik.
4 farklı modeli içeren Spring Love isimli koleksiyonundan size en uygun modeli seçmeden önce çoraplar hakkında biraz ayrıntı verelim. Spring Love Icon modeli oldukça sıra dışı bir tasarım. Özelllikle bahar gecelerinde mini elbiselerle birlikte giyilmesi tavsiye ediliyor. Bad Girl serisini sevenler için iyi bir bahar alternatifi olacaktır. Spring Love Letter, beyaz-krem renk çorap modasına kayıtsız kalamayanlara da güzel bir alternatif olacak. Spring Love Square, iddialı olmayı seven Penti kadınlarının yeni gözdesi olma yolunda. Hem iş yerinde hem özel günlerde hem de bahar akşamlarında giyebilecek bu model, seksiliğinize de seksilik katacak. Son olarak da Spring Love Pucci, farklı giyinmeyi seven ve çorapta desene önem veren kadınlar için hazırlandı. Özellikle desensiz mini elbiseler ve kot şortlarla birleştiğinde çok iyi kombinasyonlarından biri haline gelebilir.
Kategori: Güzellik Tarih: 05 Mayıs 2012
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,